Home » #kpnu » Проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта

7 лютого 2024 року серед здобувачів вищої освіти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. До участі в Олімпіаді були запрошені здобувачі (бакалаврський і магістерський рівні) вищої освіти 1 – 4 курсів.

Учасники Олімпіади продемонстрували теоретичні знання та практичні вміння проведення фрагментів занять, режимних моментів ЗДО на засадах діяльнісного, проблемно-пошукового, дослідницького, дитиноцентрованого підходів з елементами здоров’язбережувальних, ігрових, інтерактивних, LEGO-технологій.

Переможці:
І місце – Яворська Ольга Іванівна (другий (магістерський) рівень вищої освіти, 1 курс);
ІІ місце – Лаврентюк Тетяна Віталіївна (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, 4 курс);
ІІІ місце Бидюк Ольга Борисівна (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, 2 курс).