Home » #kpnu » Академічна мобільність

Академічна мобільність

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з метою поглиблення інтернаціоналізації та інтеграції в український та міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг є академічна мобільність.

Право на академічну мобільність реалізується на підставі договорів про співробітництво в галузі освіти та науки закладами вищої освіти (як вітчизняними, так і іноземними).

З початком поточного навчального семестру можливість вивчати освітні компоненти під керівництвом колег з університетів-партнерів отримали студенти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Згідно угоди з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, яка, зокрема, передбачає й реалізацію між нашими університетами програми академічної мобільності, студенти другого курсу Анна Долга та Надя Осіпчук з 5 лютого  2024 р. до 21 червня 2024 р. на базі університету-партнера будуть опановувати навчальну дисципліну «Соціально-фінансова грамотність дітей дошкільного віку».

Своєю чергою, студентам-чернівчанам надана можливість на базі нашого університету вивчати дисципліни «Технології формування екологічної культури дошкільників» (викладач Бабюк Т. Й.) та «Тренінг педагогічних комунікацій» (викладач Каньоса Н. Г.).

Сподіваємося, що дана практика стане важливим чинником професійного становлення наших студентів, а для кафедри теорії та методик дошкільної освіти – сприятиме подальшому розширенню академічних зв’язків.