Home » #kpnu » Проведено майстер-клас з писанкарства «Писанка Поділля як символ-оберіг»

Проведено майстер-клас з писанкарства «Писанка Поділля як символ-оберіг»

У рамках співпраці кафедри теорії та методик дошкільної освіти та Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської  ради 11 квітня 2024 року на базі Закладу дошкільної освіти № 16 «Вишиванка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області було проведено майстер-клас з писанкарства «Писанка Поділля як символ-оберіг» Катериною ДЕМЧИК, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Учасникам майстер-класу було продемонстровано різновиди великодніх яєць та розкрито особливості писанок, виконаних у традиційній техніці розпису воском. Також педагогів закладу дошкільної освіти, здобувачів вищої освіти-практикантів ознайомлено та безпосередньо долучено до технології виготовлення писанок з подільським орнаментом. Під час майстер-класу панувала творча, позитивна атмосфера, адже учасники виконували писанки вперше.