Home » #kpnu » Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році

9 – 10 квітня 2024 року відбулася Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році. У конференції взяло участь 60 здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта. Наукове керівництво підготовкою доповідей і публікацій здійснювали науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти. Результати досліджень та наукові доробки студентів обговорювалися у процесі роботи секції «Теорія та методика дошкільної освіти», яка поділялася на дві підсекції: «Теорія дошкільної освіти» і «Методика дошкільної освіти».

За матеріалами конференції планується видання «Збірника наукових праць студентів і магістрантів педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка». Матеріали кращих доповідей, які буде обрано за результатами дискусійних обговорень актуальних проблем дошкільної та вищої освіти, буде опубліковано в 18 випуску збірника «Збірник наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».