Home » #kpnu » КОНФЛІКТНІ СИТУАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ СТУДЕНСТВА: МОЖЛИВОСТІ КОНСТРУКТИВНОГО РОЗВ’ЯЗАННЯ

13 вересня 2024 року для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» (бакалаврату й магістратури) та 2 курсу (бакалаврату) було проведено спільну кураторську годину, присвячену ознайомленню з «Положенням про врегулювання конфліктів у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка», затвердженого Вченою радою Університету та введеного в дію наказом ректора від 26 грудня 2022 року № 158-ОД.

Присутні прослухали загальні положення документу (п. 1.1.–1.17), розглянули сутність понять, що характеризують міжособистісні стосунки, які можуть спричинити конфлікт (булінг, гендерна рівність, дискримінація, корупція, потенційний і реальний конфлікт інтересів, сексуальні домагання, утиск), ознайомилися з алгоритмом дій щодо розгляду конфлікту /конфліктних ситуацій та їх врегулювання в освітньому процесі Університету, зафіксували покликання на сторінку вебсайту університету, де вміщено «Положення про врегулювання конфліктів у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка» та презентацію його основних моментів (https://integrity.kpnu.edu.ua/poriadok-vrehuliuvannia-konfliktnykh-sytuatsij/ .

Із «Положенням» ознайомила здобувачів освіти Галина Ватаманюк, к.п.н., доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти.