Home » #kpnu » ХАЙ НЕБО БУДЕ МИРНИМ, А УКРАЇНА ЧИСТОЮ!

ХАЙ НЕБО БУДЕ МИРНИМ, А УКРАЇНА ЧИСТОЮ!

Напередодні Всесвітнього дня прибирання («Vorld Cleanup Day»), який щорічно проводиться у третю суботу вересня у майже 200 країнах світу заради порятунку планети від сміття, здобувачі вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» взяли участь у волонтерській акції «Зробимо Україну чистою разом», організатором якої є всеукраїнський молодіжний рух. Об’єктом прибирання стала паркова зона прилеглої до педагогічного та фізико-математичного факультетів території Кам’янець-Подільського

національного університету імені Івана Огієнка.

Прослухавши інструкцію з техніки безпеки перед прибиранням, отримавши потрібні знаряддя й засоби для роботи, майбутні вихователі та викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти очистили територію від твердого сміття та листя, отримали велике задоволення від спільної діяльності та гарних результатів заради спільного майбутнього.

Такі заходи допомагають підвищувати екологічну свідомість студентів та громади, показують важливість збереження чистоти у довкіллі, є чудовою нагодою для згуртування колективу та проведення часу на свіжому повітрі з користю для природи і для людини.

Ініціатор події – Галина Ватаманюк.