Home » Актуально » Взяли участь у Всеукраїнському щорічному вебінарі «Декоративне та образотворче мистецтво у формуванні гармонійної особистості майбутнього фахівця»

11 березня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти взяли участь у Всеукраїнському щорічному вебінарі «Декоративне та образотворче мистецтво у формуванні гармонійної особистості майбутнього фахівця» (присвячений 81-річниці від Дня народження відомого художника, Заслуженого працівника культури України, члена національної Спілки художників України, – Валерія Павловича Жаворонкова), який проводився на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На онлайн зустрічі обговорювалися проблеми життєпису і творчої спадщини В. П. Жаворонкова; декоративного мистецтва від витоків до сьогодення, розвитку декоративно-прикладного мистецтва як на Буковині, так і в Україні в цілому; образотворчого мистецтва та його ролі у формуванні майбутнього митця; ролі образотворчого мистецтва у вихованні найвищих духовних цінностей особистості; інтегрованого підходу в підготовці майбутніх учителів образотворчого мистецтва; естетико-культурного підходу у вихованні студентів мистецьких закладів.

Широкий спектр досліджуваної проблематики та різноманітність наукових поглядів на її вирішення створили невимушену жваву атмосферу наукової дискусії. З’явились нові напрями наукових досліджень та перспектива їхнього розвитку.