Home » Актуальні питання дошкільної освіти » VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти» 14–15 квітня 2021 року

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти», яка відбудеться 14 – 15 квітня 2021 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.
До участі запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, магістранти, аспіранти, докторанти.

Напрями роботи конференції

1. Проблеми наступності в підготовці старших дошкільників до навчання в умовах Нової української школи.

2. Реалізація принципу наступності дошкільної та початкової освіти в практиці роботи закладів освіти.

3. Дидактико-методичний аспект впровадження компетентнісного підходу в початковій та дошкільній освіті.

4. Професійна підготовка фахівців дошкільної та початкової галузей в контексті ідей Нової української школи.

5. Психологічні аспекти наступності у процесі навчання дошкільників та молодших школярів.

6. Організаційно-педагогічні умови забезпечення наступності в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

7. Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.