Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти й молодих вчених “Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи” 3.11.2021

3 листопада 2021 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти й молодих учених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи», приурочену 140-річчю від Дня народження Івана Огієнка.

Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

У конференції взяло участь біля 180 здобувачів першого, другого та третього рівнів вищої освіти, вихователів, учителів із різних областей України (Івано-Франківська, Київська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька).

Робота конференції передбачала обговорення проблем історії становлення дошкільної освіти в Україні та передового досвіду; напрямів розвитку різнобічної особистості дитини дошкільного віку; наступності в умовах підготовки старших дошкільників до навчання у Новій українській школі; професійної компетентності фахівців дошкільної освіти.

Катерина Демчик,

кандидат педагогічних наук, старший викладач

кафедри теорії та методик дошкільної освіти