Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Круглий стіл «Наукові аспекти підготовки майбутніх педагогів закладів дошкільної освіти: компетентнісний підхід»

14 травня 2021 року на кафедрі теорії та меток дошкільної освіти відбулось засідання круглого столу за участю працівників закладів дошкільної освіти «Наукові аспекти підготовки майбутніх педагогів закладів дошкільної освіти: компетентнісний підхід».

У засіданні взяли участь: Лабунець В.М., д.пед.н., професор, декан педагогічного факультету, Бахмат Н.В., д.пед.н., професор, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, Галаманжук Л.Л., д.пед.н., завідувач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, викладачі кафедри Бабюк Т.Й., к.пед.н., доцент, Каньоса Н.Г., к.псих.н., доцент, Гордійчук М.С., к.пед.н., доцент, Газіна І.О., к.пед.н., доцент, Демчик К.І., к.пед.н., Ватаманюк Г.П., к.пед.н., Пукас І.Л., к.пед.н., Мельник С.В., начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Калинюк Є.М., начальник відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Великохатько М.А., заступник начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Шевеленко Т.А., головний спеціаліст дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Осадчук Л.О., консультант КУ ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, Словінська О.О., директор Баговицького ЗДО Слобідсько–Кульчієвецької сільської ради, Морочковська В.С., директор Слобідсько-Кульчієвецького ЗДО «Країна дитинства» Слобідсько–Кульчієвецької сільської ради, Митко В.І., директор Устянського ЗДО Слобідсько–Кульчієвецької сільської ради, Мар’яніна Н.О., директор Тарасівського ЗДО Слобідсько–Кульчієвецької сільської ради, Лабанська К.О., директор Велико-Слобідського ЗДО Слобідсько–Кульчієвецької сільської ради, Карпина А.В., завідувач Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №59 Вінницької міської ради», вихователі-методисти та вихователі закладів дошкільної освіти.

Всі учасники засідання обговорювали актуальні питання якості підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі дошкільної освіти  та визначили завдання, що будуть сприяти їх вирішенню.