Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

Вітаємо студентку педагогічного факультету Ірину Усач та її наукового керівника Наталію Каньосу з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Дошкільна освіта.

Усач Ірина – здобувачка ІІІ курсу спеціальності Дошкільна освіта – здобула диплом III ступеня  за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Дошкільна освіта, що проходив у Бердянському державному педагогічному університеті (м. Бердянськ, 23 квітня 2021 р.). Тема наукової роботи: «Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами мистецтва Ебру».

Науковий керівник – Каньоса Наталія, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Наступних перемог!