Home » Актуальні питання дошкільної освіти » ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти й молодих вчених “Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи” 16 березня 2022 року

Шановні здобувачі вищої освіти й молоді вчені! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти й молодих вчених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи», яка відбудеться 16 березня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Напрями роботи конференції

1. Історія становлення дошкільної освіти в Україні та передовий досвід.
  2. Напрями розвитку різнобічної особистості дитини дошкільного віку.
  3. Наступність в умовах підготовки старших дошкільників до навчання у Новій українській школі.
  4. Професійні компетентності фахівців дошкільної освіти.