Home » Актуальні питання дошкільної освіти » VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти»

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти»

На сьогоднішній день, – у складний період воєнного стану, – українські педагоги продовжують освітній процес. Професійний портрет педагога набуває нової якості – психологічної спроможності. Емоційна складова педагогічної діяльності все більше привертає до себе уваги; емоційна підтримка дітей потребує злагодженої роботи педагогів і батьків.

Колись ми думали, що найстрашніше, що з нами могло відбутися, – це тривала пандемія, яка змінила кожного. Але в наш дім прийшла війна. Та наша сила в тому, що ми продовжуємо жити й боротись, відновлюючи базові та важливі речі, зокрема, повертаючись до навчання.

З метою набуття нового досвіду, формування нових ефективних шляхів вирішення та подолання труднощів у роботі з дітьми та батьками у воєнний час, запрошуємо долучитися до участі у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти», яка відбудеться 13 – 14 квітня 2022 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Метою проведення науково-практичної конференції є: зорієнтувати педагогів на практичні методи і прийоми психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнного і післявоєнного стану; формування розуміння якісної співпраці з педагогічним колективом, вчасна допомога батькам та дітям в період воєнного стану у роботі як дистанційного формату, так і очного.

Напрями роботи конференції

  1. Психолого-педагогічний супровід освітньої діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в умовах воєнного стану.
  2. Надання психологічної підтримки дошкільникам та молодшим школярам в умовах війни.
  3. Реалізація принципу наступності дошкільної та початкової освіти в практиці роботи закладів освіти.
  4. Психолого-педагогічні умови забезпечення наступності в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  5. Дидактико-методичний аспект впровадження компетентнісного підходу в початковій та дошкільній освіті.
  6. Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.
  7. Професійна підготовка фахівців дошкільної та початкової освіти в умовах воєнного стану та мирний час.

Інформаційний лист

Для участі у конференції необхідно до 10 квітня 2022 року (включно) заповнити реєстраційну форму за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVccSPvsaWz1NmkliMX8cfK0c6vrLN9-It7EfU6OL8hTQolQ/viewform