Home » #kpnu » Всеукраїнська інтернет-конференція «Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації»

16 червня 2022 року о 10.00 науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти взяли участь у роботі Всеукраїнської інтернет конференції «Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації», організованою Національною академією педагогічних наук України, Центром раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, Київським педагогічним інститутом імені Бориса Грінченка, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Пленарне засідання транслювалось на YouTube каналі Інституту проблем виховання НАПН України, а секційні засідання було проведено за допомогою платформи ZOOM за такими напрямами: піклування та розвиток дітей раннього віку: інноваційний контекст, підтримка сім’ї у забезпеченні освітнього розвитку дитини в умовах воєнного стану, професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі, впровадження сучасних педагогічних технологій в умовах кризових станів, цифровізація як ресурсне забезпечення якості дошкільної освіти.