Home » #kpnu » Захист курсових робіт з фахових методик дошкільної освіти здобувачами вищої освіти групи DO1-B19

17 червня 2022 року відбувся захист курсових робіт з фахових методик дошкільної освіти (основи природознавства з методикою / дошкільна лінгводидактика / основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва / теорія та методика фізичного виховання і валеологічної освіти / теорія та методика формування елементарних математичних уявлень) студентами ІІІ курсу галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 012 Дошкільна освіта за освітньо-професійною програмою Дошкільна освіта з додатковою спеціальністю «Початкова освіта» / спеціальна освіта (Логопедія) денної форми навчання.

На захисті були присутні: Галаманжук Л.Л., голова комісії, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор; наукові керівники, члени комісії – Бабюк Т.Й., кандидат педагогічних наук, доцент; Гордійчук М.С., кандидат педагогічних наук, доцент; Каньоса Н.Г., кандидат психологічних наук, доцент; Демчик К.І., кандидат педагогічних наук, старший викладач; Пукас І.Л., кандидат педагогічних наук, старший викладач; здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти DO1–B19 групи.