Home » #kpnu » ІV Всеукраїнська науково-практична конференція “Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти”

21 вересня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти».

Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

У конференції взяли участь науковці, методисти, учителі та вихователі із різних областей України (Івано-Франківська, Київська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Харківська, Чернівецька).

Програма ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції “Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти” (м.Кам’янець-Подільський, 21 вересня 2022 року)