Home » #kpnu » СЕЗОН ПРАКТИК РОЗПОЧАТО

СЕЗОН ПРАКТИК РОЗПОЧАТО

23 вересня 2022 року кафедрою  теорії та  методик  дошкільної освіти було організовано і проведено настановну конференцію для здобувачів 2 курсу вищого (магістерського) рівня освіти (заочна  форма  навчання) спеціальності 013 Початкова освіта з додатковою спеціальністю Дошкільна освіта. З метою, термінами, організаційними моментами практики та інструктажем з техніки безпеки життєдіяльності під час перебування на практиці здобувачів освіти ознайомила керівник практики зі спеціальності, к.п.н., старший викладач кафедри Ватаманюк Г.П.. Також Галина Петрівна звернула увагу на дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану. Про зміст, етапи  практики, перелік звітної документації і вимоги до її оформлення розповіла керівник практики з фаху Галаманжук Л.Л., з д.п.н., професор. Завдання з психології презентувала Савицька О.В., к. псих. наук, доцент. Конференція відбулася на платформі Google Meet.

Керівники практики привітали майбутніх педагогів із наближаючим святом Днем українського дошкілля, побажали вдалого старту, професійного вдосконалення, МИРу Україні.