Home » #kpnu » Опановуємо другу спеціальність

Опановуємо другу спеціальність

28 жовтня відбулася настановна конференція з проходження виробничої педагогічної практики студентами 2 курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта, які навчаються за ОПП Початкова освіта. Означений вид практики, спрямований на формування професійних умінь і розвиток педагогічно-творчих здібностей, потрібних для освоєння другої спеціальності – Дошкільна освіта та виконання посадових обов‘язків вихователя дітей дошкільного віку. Студентів ознайомлено із програмою практики та її керівниками з фаху – Галаманжук Л.Л., з психології – Панчук Н.П. Та педагогіки – Кучинською І.О. Про організаційні умови практики розповіла Ватаманюк Г.П. Зміст практики за змістовими лініями, представила Галаманжук Л.Л. Про завдання з психології та педагогіки розповіли відповідні керівники практики.

Успіхів Вам, шановні студенти, терпіння і професійного росту.