Home » #kpnu » Переможці рейтингу науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2021 – 2022 н.р. нагороджені грамотами

29 грудня 2022 року на черговому засіданні вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ректор Сергій Копилов нагородив переможців рейтингу науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2021 – 2022 навчальний рік ( https://ped.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/reitynh-21-22.pdf ).

Колектив кафедри щиро вітає колег, які увійшли до перших десяток за категоріями «доцент» і «старший викладач»: Каньосу Наталію Григорівну, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 3 місце, Бабюк Тетяна Йосипівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 5 місце, Пукас Іванну Леонідівну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 2 місце, Ватаманюк Галина Петрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 9 місце.

Науково-педагогічні працівники кафедри посіли різні місця у рейтингу за відповідними категоріями. Так, Галаманжук Леся Людвигівна, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор, за посадовою категорією «Завідувач кафедри, професор» – на 16 місці з 31. За посадовою категорією «доценти»: Газіна Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 31 місце, Гордійчук Мар’яна Сидорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 124 місце. За посадовою категорією «старші викладачі, викладачі, асистенти»: Демчик Катерина Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти – 36 місце.