Home » #kpnu » І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Дошкільна освіта

25 січня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Дошкільна освіта. Мета конкурсу – виявлення актуальних напрямів наукових досліджень, залучення сучасної студентської молоді до наукової діяльності, що сприятиме підвищенню рівня їхньої професійної підготовки як фахівців дошкільної освіти.

До складу конкурсної комісії увійшли:

1. Співголови конкурсної комісії:

Мєлєкєсцева Н.В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків;

Галаманжук Л.Л., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

1. Члени комісії:

Бабюк Т.Й., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Гордійчук М.С., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти;

Каньоса Н.Г., кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти;

Пукас І.Л., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти..

За результатами конкурсу були визначені переможці:

І місце – Матвеєва А.О., здобувачка вищої освіти 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта (науковий керівник: Демчик К.І., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти);

ІІ місце – Жук А.С., здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта (науковий керівник: Газіна І.О., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти).

ІІІ місце – Лаврентюк Т.В., здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта (науковий керівник: Ватаманюк Г.П., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти).