Home » #kpnu » Захист курсових робіт на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти

Захист курсових робіт на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти

1 червня 2023 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбувся захист курсових робіт студентів 4 курсу. У курсових дослідженнях висвітлювалися актуальні проблеми з фахових методик дошкільної освіти (дошкільної лінгводидактики, логіко-математичного розвитку, методики образотворчої діяльності, фізичного виховання і валеологічної освіти, основ природознавства з методикою викладання).

У доповідях здобувачі освіти презентували категоріальний апарат наукового дослідження, основний зміст, висновки за результатами проведеної роботи та перспективи подальших наукових розвідок.

Комісія у складі професорського-викладацького колективу кафедри відзначила кращі виступи-захисти здобувачів освіти, а також привітала майбутніх випускників із успішним захистом.

Платформа спілкування – Google Meet.