Home » #kpnu » ВІДГОМІН ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

ВІДГОМІН ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

30 травня 2023 року здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта (заочна форма навчання) звітували про результати виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти, яка тривала упродовж 10 тижнів з 6 лютого по 14 квітня 2023 року. Базами практики були заклади дошкільної освіти Чернівецької, Хмельницької, Житомирської, Івано-франківської областей (за місцем проживання). Керівництво практикою здійснювали досвідчені викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти та вихователі-наставники. Під час зустрічі на платформі спілкування – Google Meet, майбутні вихователі ділилися враженнями від спілкування з дітьми, педагогами-практиками, розповідали про свої успіхи і труднощі, які виникали під час практики, презентували виконані індивідуальні наукові/творчі завдання, обмінювалися набутим досвідом.

Керівники практики з фаху і педагогіки – Ватаманюк Г.П., психології – Дуткевич Т.І. привітали здобувачів  освіти із  завершенням практики, відзначили кращі виступи-захисти, звернули увагу на моменти, які потрібно буде надалі врахувати при оформленні звітної документації, побажали успішного завершення навчального року.