2 жовтня 2023 р. відбулася настановна конференція з виробничої дослідницько-педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання. У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти групи DO1-M22z, керівники практики: доктор педагогічних наук, професор, завідувач, професор кафедри теорії та методик дошкільної освіти Леся ГАЛАМАНЖУК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти Ірина ГАЗІНА та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти Галина ВАТАМАНЮК.

Здобувачі вищої освіти ознайомилися зі змістом, метою та завданнями практики, переліком звітної документації та правилами її оформлення. Окрім того керівники практики наголосили студентам-практикантам на важливості та необхідності дотримання правил техніки безпеки та протипожежної безпеки на робочому місці.

Успішного і мирного проходження практики!