Home » #kpnu » Настановна конференція з організації і проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти

23 жовтня 2023 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти було проведено настановну конференцію з організації і проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти.

Учасники конференції – здобувачі  1  курсу  другого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми  навчання, (група DO1-М23z)  спеціальності «Дошкільна  освіта». Платформа зустрічі – Google Meet.

Керівник практики зі спеціальності Ватаманюк Г.П (кандидат педагогічних наук старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти) ознайомила студентів з метою, термінами та організаційними моментами проходження і  захисту практики, правами й обов’язками студента-практиканта та керівників практики, наголосила на дотриманні трудової дисципліни під час практики, провела інструктаж  з  охорони праці  і  техніки  безпеки життєдіяльності.

Керівник практики з фаху та дошкільної педагогіки  Галаманжук Л.Л.. (доктор педагогічних наук, професор) ознайомила  присутніх зі  змістовими модулями програми практики, етапами їх виконання, переліком  звітної документації та  вимогами до  її оформлення, а  також –  орієнтовними  термінами здачі документації.

Про особливості  виконання та оформлення завдань із психології здобувачів  вищої освіти ознайомила Дуткевич Т. В.,  кандидат психологічних наук, професор, професор кафедри психології освіти.