Home » #kpnu » Співпраця триває

Співпраця триває

8 листопада  2023 року на запит вихователів закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської ТГ кафедрою теорії та  методик дошкільної освіти та  кафедрою логопедії та спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  було проведено  семінар-практикум «Розвиток  дрібної та  артикуляційної моторики ігровими  прийомами» .

Організатори  заходу – гарант освітньо-професійної програми «Дошкільна  освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти  – Ірина ГАЗІНА, кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри теорії та  методик  дошкільної освіти, та члени проєктної групи (Мар’яна ГОРДІЙЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент, Галина ВАТАМАНЮК, кандидат педагогічних наук, старший викладач, Катерина ДЕМЧИК, кандидат педагогічних наук, старший викладач, Іванна ПУКАС, кандидат педагогічних наук, старший викладач, Оксана ТКАЧ, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри логопедії і спеціальних методик).

Учасниками семінару-практикуму були: здобувачі вищої освіти 1-4 курсів, майбутні  вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі логопеди, викладачі кафедри теорії та  методик  дошкільної освіти, кафедри логопедії та спеціальних методик, директори, вихователі  закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської ТГ.

Спікер-майстер заходу – Оксана ТКАЧ, у  теоретичній частині висвітлила  природничі  і  психологічні  засади мовленнєвих та  моторних процесів, алгоритм  їх формування в  дітей  дошкільного віку, звернула  увагу  на розподіл  обов’язків вчителя-логопеда  і  вихователя  у  корекційній  роботі  з дітьми. У практичній  частині педагоги і здобувачі  освіти ознайомилися  із  комплексом артикуляційних вправ, засобами і прийомами корекційної роботи перед  дзеркалом  і  без нього, методикою їх використання. Далі  створені фокус-групи з педагогів і здобувачів освіти третього  курсу працювали  над складанням плану корекційної роботи з вихованцями  упродовж одного тижня. Захист  створених планів засвідчив позитивні  результати  засвоєння  презентованого науковцем і майстром матеріалу.

Учасники  семінару  отримали сертифікати про  участь у семінарі.

Дякуємо Оксані  Михайлівні Ткач за цікаву і актуальну інформацію, за майстерність, за позитивну атмосферу.

Дякуємо усім учасникам семінару-практикуму за СПІВПРАЦЮ!