Home » #kpnu » Нові можливості внутрішньої академічної мобільності здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Дошкільна освіта»  другого (магістерського) рівня освіти

Дистанційне навчання може бути чудовим інструментом для здобувачів освіти, які навчаються за внутрішньою академічною мобільністю, оскільки дозволяє їм розширити можливості здійснювати свою освіту, покращувати знання та навички, бути гнучкими в плані графіку, знайомитися з фахівцями дошкільної освіти України.

Так, з 12 лютого 2024 року здобувачі ОП «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти Олександра ГОМЕНЮК та Богдана ЯКОВЕЦЬ розпочали реалізацію програми внутрішньої академічної мобільності з метою вивчення обов’язкових освітніх компонентів «Організація і управління дошкільною освітою» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Недільський С.А.) та «Методична робота в закладах дошкільної освіти» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Лазарович Н.Б.) у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) з використанням дистанційних технологій навчання. Заняття проводяться дистанційно та на платформі Moodle викладачами кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти. Супроводжує освітній процес, консультує та здійснює організаційну підтримку координатор від ПНУ ім. Василя Стефаника – кандидат педагогічних наук, доцент, гарант ОП «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти Надія ЛАЗАРОВИЧ.

У цей самий час за програмою внутрішньої академічної мобільності до освітнього процесу Університету Огієнка долучились здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти з Івано-Франківська Андріана МАРУСАЖ і Анастасія КУБІРКА, які вивчатимуть освітні компоненти «Організація управління дошкільною освітою» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Газіна І.О.) та «Методичний супровід освітньої діяльності закладу дошкільної освіти» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Бабюк Т.Й.).

Перспективним завданням кафедри теорії та методик дошкільної освіти є робота щодо збільшення кількості учасників внутрішньої академічної мобільності здобувачів освіти та заохочення розвитку програм внутрішньої академічної мобільності.

Зичимо дівчатам результативного навчання, нових здобутків і досвіду!