Home » #kpnu » ІV Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти й молодих вчених “Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи”

Шановні здобувачі вищої освіти й молоді вчені!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти й молодих вчених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи», яка відбудеться  8 травня  2024 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за ініціативи кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Конференцію буде проведено у змішаному форматі.

Напрями роботи конференції

1. Технології всебічного розвитку особистості дитини дошкільного віку.
  2. Наступність в умовах підготовки старших дошкільників до навчання у Новій українській школі.
  3. Формування професійних компетентностей фахівців дошкільної освіти.
  4. Розвиток українського національного дошкілля через призму педагогічної спадщини Софії Русової.

Місце проведення конференції: 404 аудиторія педагогічного факультету КПНУ імені Івана Огієнка,вул. Симона Петлюри, 1б

Дистанційний формат: покликання на Google Meet, детальну інформацію (порядок виступів, час проведення конференції) учасники конференції отримають на пошту, зазначену ними в реєстраційній формі.

Мови: українська, англійська, польська.

Участь у конференції безкоштовна.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Гордійчук Мар’яна Сидорівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти тел. 096 672 48 82

Газіна Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти тел. 098 264 03 74

Запрошуємо до участі та співпраці!

З повагою, Оргкомітет конференції