Головна » #kpnu » Від теорії до практики. Проведення аудиторних занять професіоналами- практиками на базі ЗДО

Від теорії до практики. Проведення аудиторних занять професіоналами- практиками на базі ЗДО

Практикоорієнтованість на базі закладу дошкільної освіти передбачає інтеграцію навчальної теорії з практичним досвідом у реальних умовах. Це забезпечує майбутнім вихователям можливість отримати практичні навички, необхідні для ефективної роботи з дітьми у реальному середовищі, безпосередньо у ЗДО.

22 травня 2024 року студенти DOL1-D22 групи працювали в форматі бінарного практичного заняття з навчальної дисципліни: «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень», яке провели для студентів – Ірина ГАЗІНА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка та Тетяна ГУДИМА, професіонал-практик, вихователь середньої вікової Б групи «Білочка» ЗДО №9 «Барвистий віночок» Кам’янець-Подільської міської ради.

На занятті було розглянуто теоретичні та практичні аспекти низки питань формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку. Зокрема, це логічні операції та їх значимість у формуванні логіко-математичних уявлень дітей дошкільного віку, використання розвивальних ігор математичного змісту, засобів логіко-математичного розвитку (завдання, логічні ігри, вправи), сюжетно-рольових ігор у роботі з дітьми дошкільного віку. Тетяна ГУДИМА наводила приклади із власного практичного досвіду. Відтак студенти мали змогу познайомитися з методами організації ігрових вправ, використання логічних головоломок, впровадження інтерактивних технологій, здійснення інтеграції навчання основам математики з іншими видами діяльності, проведенням інтерактивних сюжетних ігор.

Студенти мали змогу випробувати себе в ролі вихователів. Вони активно комунікували з дітьми, виконували з ними завдання логічного характеру, які заздалегідь підготували, готуючись до практичного заняття. Студенти отримали чудову можливість апробувати свої педагогічні вміння у реальних умовах.

По завершенню заняття, кожний студент здійснював самооцінювання своєї діяльності.

Щиро дякуємо Тетяні ГУДИМІ за можливість долучити до освітнього процесу ЗДО здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Впевнені, що Ваш практичний досвід представлений студентам неодмінно стане в нагоді кожному. Сподіваємося, що таке партнерство не лише дасть можливість здобувачам отримати практичні навички, необхідні для ефективної роботи з дітьми, а і нові можливості для спільної роботи над освітніми проєктами, впровадження інновацій у діяльність ЗДО через «свіжі» ідеї студентів.

Ми в соціальних мережах

Instagram

Facebook