Home » #kpnu » Зустріч здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта із гарантом ОП

03 вересня 2024 року відбулася зустріч здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Дошкільна освіта» з гарантом освітньої програми, кандидатом педагогічних наук, доцентом Тетяною БАБЮК. Гарант програми ознайомила учасників зустрічі з освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта», яка постійно оновлюється – враховуються побажання та зауваження всіх учасників освітнього процесу, роботодавців та інших стейкхолдерів. Здобувачів освіти було ознайомлено з організацією освітнього процесу в університеті, обговорено реалізацію права на вибір навчальних дисциплін, на академічну мобільність, дотримання принципів академічної доброчесності, здобуття знань у неформальній освіті та ін. Крім того, здобувачів освіти було проінформовано про важливість дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги. У ході дискусії здобувачі поділилися думками та планами щодо майбутнього навчання. Сподіваємося на плідну співпрацю зі вступниками на науково-педагогічній ниві та бажаємо їм терпіння, натхнення і мужності в подоланні перешкод! З таким студентством успіх неминучий!