Home » #kpnu » Академічна доброчесність: з чіткими орієнтирами до сталого розвитку

Академічна доброчесність: з чіткими орієнтирами до сталого розвитку

Академічна доброчесність – запорука якісної освіти!

Академічна доброчесність – є наріжним каменем академічної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка. Саме тому її формування у здобувачів вищої освіти під час реалізації освітньо-наукового процесу є надважливим завданням сьогодення.

Так, 18 вересня 2024 року з цьогорічними першокурсниками спеціальності 012 Дошкільна освіта була проведена зустріч на тему «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти!».

Спікери: Тетяна БАБЮК, Наталія КАНЬОСА доценти кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

На зустрічі були розглянуті фундаментальні цінності академічної доброчесності, її принципи і норми; обговорені можливі прояви академічної недоброчесності та академічна відповідальність за них; розглянуто Кодекс академічної доброчесності К-ПНУ імені Івана Огієнка (нова редакція) та Положення про дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними, науковими працівниками та здобувачами вищої освіти в К-ПНУ імені Івана Огієнка (нова редакція); доведено до відома здобувачів вищої освіти особливості функціонування Комісії з академічної доброчесності.

По завершенню зустрічі усі студенти набору 2024 року засвідчили свої наміри про дотримання принципів академічної доброчесності, здійснення власної освітньої, наукової, творчої діяльності, дотримуючись корпоративної культури Університету, найвищих моральних і правових норм академічної доброчесної поведінки.

Виховуємо наших здобувачів таким чином, щоб вони були здатні здобувати якісну освіту та будувати індивідуальну траєкторію особистісного зростання, покладаючись лише на свої власні сили!