Home » #kpnu » VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти»

25 вересня 2024 року  на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти» в рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

Співорганізаторами конференції є Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

У конференції взяли участь понад 150 науковців, директорів закладів дошкільної освіти, вихователів-методистів, вихователів і учителів із різних областей України (Вінницька, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька).

Окрім того, до професійного свята дошкільників завідувач сектору читального залу педагогічного факультету Сологуб Тамара Володимирівна підготувала виставку фахової літератури на тему «Дошкільна освіта – основа всебічного розвитку дитини».