Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Вчимося  вчити  інших

Вчимося  вчити  інших

24 вересня   на кафедрі  теорії та  методик  дошкільної освіти  було проведено  настановну  конференцію  з питань проходження  виробничої  організаційно-методичної практики в  закладах  дошкільної освіти. Учасники конференції – здобувачі  вищої  освіти   4  курсу заочної форми  навчання спеціальності   012 Дошкільна  освіта з додатковою спеціальністю Початкова  освіта, керівник практики  зі  спеціальності (к.п.н., ст.викл. кафедри Ватаманюк Г.П.), і  фаху (к.псих.н., Каньоса Н.Г.), методист  заочноговідділу – (Козак А.В.), провідний  фахівець  навчального відділу з організації  практики  на  факультеті  (Роєк А.А.)

Здобувачі  вищої освіти отримали інформацію про  вид  практики, її мету  і  завдання,  тривалість (з 27.09 по 22.10), бази практики і  терміни  здачі  звітної  документації, методичні  рекомендації до  її оформлення, прослухали інструктаж  з охорони праці і  техніки  безпеки  життєдіяльності, налаштувалися  на  плідну  працю упродовж  4 тижнів.