Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Вийшло друком наукове видання

Вийшло друком наукове видання

Формування професійної компетентності майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти у контексті модернізації змісту освіти : колективна монографія / за ред.: Н. В. Бахмат, Н. В. Гудими. Київ : Міленіум, 2021. 324 с.

Монографія висвітлює інноваційні підходи до формування професійної компетентності майбутніх фахівців початкової та дошкільної освіти у контексті модернізації змісту освіти та реалізації концепції «Нова українська школа». Висвітлено сучасні тенденції організації освітнього процесу в закладах вищої освіти України. Адресовано науковцям, викладачам, аспірантам, докторантам, керівникам закладів освіти, вчителям початкових класів, вихователям закладів дошкільної освіти, здобувачам вищої освіти, слухачам курсів інститутів післядипломної педагогічної освіти.