Home » #kpnu » І ЗНОВУ  ЗВІТУЄМО

І ЗНОВУ  ЗВІТУЄМО

10 червня 2022 року на  кафедрі теорії та  методик  дошкільної освіти (платформа  відео зустрічі – Google Meet) відбулася звітна конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики, яка  тривала  упродовж  10-ти  тижнів з 31  січня по 22  квітня з  вимушеною двотижневою перервою (28 лютого – 12  березня), пов’язаною із  призупиненням  освітнього процесу  в  закладах  освіти  України.

Перших 4 тижні  (до перерви) здобувачі  освіти мали  змогу проходити практику у  звичному  режимі, упродовж 6-ти  тижнів (після  того) практична  підготовка  здійснювалася   дистанційно.

Учасники конференції – здобувачі  освіти 3 курсу DO1-B19z та керівники практики (з фаху – Ватаманюк Г.П.  (к.п.н., ст.  викл. кафедри); з педагогіки – Гордійчук М.С. (к.п.н., доцент); з психології – Дуткевич Т.В. (к.псих. н., професор) заслухали звіти, обговорили результати практики, обмінялися  думками і враженнями стосовно обраної професії, нетрадиційних, на часі, умов її здобуття. Свідченням  результативності проведеної роботи є позитивне  налаштування на подальше  навчання, професійне зростання і вдосконалення.