Home » #kpnu » IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти»

З метою підвищення рівня усвідомлення громадськістю в Україні важливої ролі освіти і науки в умовах воєнного стану та в післявоєнний період, запрошуємо долучитися до участі у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти», яка відбудеться 21 вересня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Напрями роботи конференції

1. Інноваційні технології в умовах сучасного закладу дошкільної освіти.
  2. Розвиток творчого потенціалу дітей дошкільного віку.
  3. Професійна підготовка фахівців дошкільної освіти.
  4. Психолого-педагогічний супровід освітньої діяльності дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.