Home » #kpnu » Зустріч зі стейкхолдерами – Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради

Задля забезпечення якості підготовки фахівців дошкільної освіти, внесення необхідних корективів в освітньо-професійні програми здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня «Дошкільна освіта. Логопедія» та освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня «Дошкільна освіта» відбулася зустріч гарантів ОПП з директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради – Морозюком Сергієм Миколайовичем.

Гаранти програм – кандидати педагогічних наук, доценти кафедри теорії та методик дошкільної освіти І.О. Газіна та Т.Й. Бабюк, кандидат психологічних наук, доцент Н.Г. Каньоса представили означені освітньо-професійні програми, ознайомили з їх змістом та акцентували увагу на освітніх компонентах. Сергій Миколайович у ході обговорення звернув увагу на компетентності, які необхідні для випускників спеціальності дошкільна освіта, поділився думками щодо практичної підготовки майбутніх вихователів.

Гаранти програми та весь колектив кафедри теорії та методик дошкільної освіти щиро висловлює подяку Морозюку Сергію Миколайовичу за співпрацю та конструктивну взаємодію!