Home » #kpnu » Академічна доброчесність

Академічна доброчесність

На педагогічному факультеті КПНУ імені Івана Огієнка велика увага приділяється дотриманню правил та принципів академічної доброчесності в освітньому процесі, впровадженню принципів академічної доброчесності. Це означає, що всі учасники освітнього процесу мають дотримуватись, передусім, принципів чесної, відповідальної праці та навчання. Так, 15 грудня 2022 завідувачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти, професором Лесею Галаманжук та викладачем кафедри Мар’яною Гордійчук була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота зі здобувачами першого курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта ( група DOL1-B22) щодо положень Законів України «Про вищу освіту», «Про авторське право і суміжні права» про важливість і необхідність дотримання принципів академічної доброчесності.
Доброчесність є необхідною й важливою складовою будь-якого істинного досвіду освіти – доброчесність з боку як викладача, так і здобувача вищої освіти.