Home » #kpnu » ВДАЛИЙ ФІНІШ

ВДАЛИЙ ФІНІШ

15 грудня на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбулася звітна конференція за результатами  проходження виробничої  педагогічної практики в групах раннього віку студентами 2 курсу DOms1-B21z групи. Упродовж 6-ти тижнів, студенти оволодівали професійними вміннями і навичками, що дозволяють здійснювати освітньо-виховний процес у групах раннього віку. Терміни практики: 17 жовтня – 26 листопада. Бази практики – заклади дошкільної освіти м. Кам’янця-Подільського  та  України.

Керівники  практики з педагогіки (Гордійчук М.С., ) , психології (Куриця А. І), з фаху (Г.П. Ватаманюк» заслухали звіти про виконання завдань практики, прийняли звітну документацію і побажали усім присутнім  наступну практику проходити в мирній країні, в комфортних умовах і з гарними  результатами.