Home » #kpnu » Звітна конференція за результатами проходження «Виробничої практики в закладах дошкільної освіти» для студентів 2 курсу ІІ (магістерського) рівня вищої освіти РO1-M21z групи, які навчаються за освітньо-професійною програмою Початкова освіта

5 грудня 2022 року на платформі Google Meet відбулася звітна конференція за результатами проходження «виробничої практики в закладах дошкільної освіти» для студентів 2 курсу ІІ (магістерського) рівня вищої освіти) ПO1-M21z групи, заочної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою Початкова освіта.

На конференції заслухано звіти про роботу під час практики з фаху (керівник Галаманжук Л.Л. – д.п.н., професор), психології (керівник – Панчук Н.П, к.псих. н., доцент) та педагогіки (керівник – Кучинська І. О., д.п.н., професор),  взято до уваги побажання і пропозиції студентів, що народилися у жвавій дискусії.