Home » #kpnu » Звітна конференція з навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти звітували здобувачі заочної форми навчання групи DOLms1-B22z

6 червня  2023 року про результати навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти звітували здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання групи DOLms1-B22z спеціальності 012 Дошкільна освіта, які навчаються за освітньо-професійною програмою Дошкільна освіта. Логопедія.

Учасники конференції заслухали звіти студентів та обговорили результати практики. Здобувачі поділилися своїми враженнями від перебування в ролі вихователя та спілкування з дошкільниками. Також студенти висловлювали думки щодо особливостей організації освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, про освітній процес сучасного закладу дошкільної освіти і діяльність вихователя як головного організатора освітнього процесу, створення тематичних осередків у груповій кімнаті, організації співпраці з батьками дошкільників, розповіли про власний досвід роботи з дітьми, набуття практичних умінь та навичок. Усі студенти погодились з думкою, що педагогічна практика – це необхідна і важлива складова  професійного становлення вихователя дітей дошкільного віку.

Керівник практики з фаху Пукас І.Л. та керівник практики з психології Дуткевич Т.В. підвели  підсумки роботи студентів на практиці, запропонували пройти анкету «Про проходження  практики».