Home » #kpnu » Вийшло друком

Вийшло друком

Методичні рекомендації з практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка: навчально-методичний посібник [Електронний ресурс] / уклад. Н.Г.Каньоса, Т.Й.Бабюк. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2024. 240 c.

У методичних рекомендаціях з практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка уміщено інструктивні матеріали, підготовані на основі програм практик, які проходять здобувачі освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта». У навчально-методичному посібнику подано перелік практик, визначено їхню мету, завдання, зазначено бази практик, компетентності, які мають бути сформовані у здобувачів вищої освіти під час проходження практик, обов’язки здобувачів вищої освіти, обов’язки керівників практик від кафедри та керівників від баз практик, індивідуальні завдання. Також подано перелік документів, які ведуть здобувачі вищої освіти під час практик і подають на кафедру після їх завершення, вимоги до звітів практик, критерії оцінювання результатів практик та визначення рівня сформованості компетентностей, порядок підбиття підсумків практик, конкретні вимоги щодо форм звітності, а також представлено глосарій та список рекомендованої літератури.

Навчально-методичний посібник адресований здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти педагогічного факультету, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта, керівникам практик від кафедри теорії та метод дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.