Home » Інші науково-практичні  конференції та семінари

Інші науково-практичні  конференції та семінари

Науково-практичний семінар: «Інноваційні технології в сучасному закладі дошкільної освіти» (м.Кам’янець-Подільський, 6 вересня 2023 року)
Воркшоп “Сучасний заклад дошкільної освіти: Лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал” (м.Кам’янець-Подільський, 22 серпня 2023 року)
Програма

Науково-практичний семінар «Від екології природи до екології душі» (м.Кам’янець-Подільський, 8-9 червня 2023 року)
Програма

Круглий стіл «Гра як фундаментальна технологія освіти дітей дошкільного віку» (м.Кам’янець-Подільський, 19 травня 2023 року)
Програма

Науково-практичний семінар «Гра дитини – домінанта освітнього напряму Державного стандарту дошкільної освіти» (м.Кам’янець-Подільський, 18 травня 2023 року)
Програма

Науково-практичний семінар «Актуальні питання дошкільної та початкової освіти: виклики та перспективи» (м.Кам’янець-Подільський, 7 квітня 2023 року)
Програма                                   Сертифікати

Науково-практичний семінар «Етнокультурна ідентичність студентської молоді в освітньому просторі: реалії сьогодення» (м.Кам’янець-Подільський, 12 квітня 2023 року)
Програма                             Сертифікати 1           Сертифікати 2

Регіональна науково-практична конференція «Сучасне освітнє середовище закладу дошкільної освіти як чинник особистісного розвитку дитини» (м.Кам’янець-Подільський, 19 грудня 2019 року)
Програма

Науково-практичнийо семінар «Комплексний підхід до процесу формування особистості дошкільника у контексті освітньої програми «Впевнений старт» (м.Кам’янець-Подільський, 20 грудня 2019 року)
Програма

Науково-практичний семінар «Співпраця закладів дошкільної і вищої освіти як запорука якісної підготовки майбутніх вихователів» (м. Кам’янець-Подільський, 24 вересня, 2019 року)