Home » Актуальні питання дошкільної освіти » ВІДБУЛАСЬ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

16 – 17 квітня 2020 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти».

Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

У конференції взяло участь 270 науковців, методистів, учителів, вихователів-методистів із різних областей України (Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Харківська, Чернівецька, Черкаська, Чернігівська) та із зарубіжжя (Білорусь, Китай, Молдова, Польща, Румунія, США, Чехія).

Працювали такі секції:

1. Проблеми наступності в умовах підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у Новій українській школі.
  2. Наступність у дошкільній і початковій освіті в педагогічній теорії та практиці.
  3. Проблеми підготовки педагога, здатного забезпечити наступність в умовах модернізації дошкільної і початкової освіти.
  4. Психолого-педагогічні умови наступності в процесі навчання та виховання дошкільників та молодших школярів.
  5. Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.

За результатами конференції планується видання збірника матеріалів конференції «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти» (вип. 3).

Катерина Демчик,

кандидат педагогічних наук, старший викладач

кафедри теорії та методик дошкільної освіти