Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Педагогічний івент «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики»

Педагогічний івент «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики»

26 березня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь онлайн в педагогічному івенті «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики», ініційованому Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

У віртуальному просторі освітнього івенту спілкувалися 30 учасників семінару для працівників закладів дошкільної освіти «Сучасні підходи до організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти». Так, Газіна Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти доповідала на тему «Використання методики Нумікон в освітньому процесі ЗДО». Демчик Катерина Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти ознайомила присутніх з особливостями ігромайстерності в роботі вихователя сучасного закладу освіти як домінанти супроводу образотворчої діяльності.

Учасники педагогічного івенту жваво дискутували з ключових питань фахової компетентності педагогів закладу дошкільної освіти. В ході дискусії окреслили подальші напрями продовження плідної співпраці представників фахової спільноти педагогів закладів дошкільної освіти Дунаєвеччини з науковцями галузі дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.