Home » Актуальні питання дошкільної освіти » НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: НАСТАНОВНІ КОНФЕРЕНЦІЇ

25 січня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено настановну онлайн-конференцію за допомогою сервісу Google Meet щодо проходження навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти. Учасники конференції – здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 013 Початкова освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка заочної форми навчання; керівник практики від університету – Демчик К.І., старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук; Козак А.В., провідний фахівець заочного відділу, Роїк А.А., провідний фахівець навчального відділу з питань практики.

Студенти-практиканти отримали інформацію про мету, зміст і завдання, тривалість проходження практики (з 31.01.2022 р. по 25.02.2022 р.), бази практики і терміни здачі звітної документації, методичні рекомендації до її оформлення, прослухали інструктаж з охорони праці й техніки безпеки життєдіяльності, налаштувалися на плідну працю упродовж 4 тижнів.

27 січня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено настановну онлайн-конференцію за допомогою сервісу Google Meet щодо проходження навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти. Учасники конференції – здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 012 Дошкільна освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка заочної форми навчання (2 курс та 1 курс на базі молодшого спеціаліста); керівники практики від університету – Демчик К.І., старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук; Дорофей С.В., старший викладач кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук; Куриця А.І., старший викладач кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук; Козак А.В., провідний фахівець заочного відділу, Роїк А.А., провідний фахівець навчального відділу з питань практики.

Студенти-практиканти отримали інформацію про мету, зміст і завдання, тривалість проходження практики (з 31.01.2022 р. по 25.02.2022 р.), бази практики і терміни здачі звітної документації, методичні рекомендації до її виконання та оформлення, прослухали інструктаж з охорони праці й техніки безпеки життєдіяльності.

Катерина Демчик