Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Вручення дипломів магістрам освітньої програми Дошкільна освіта

Вручення дипломів магістрам освітньої програми Дошкільна освіта

25 січня 2022 р. у Кам’янець- Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам освітніх програм Дошкільна освіта, Початкова освіта, Музичне мистецтво, Образотворче мистецтво, Реставрація творів мистецтва. На педагогічному факультеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
Щирі слова привітання пролунали від декана педагогічного факультету доктора педагогічних наук, професора В.М.Лабунця. Він привітав випускників з початком нового етапу їх життя та побажав успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів .
👩‍🎓👨🏻‍🎓👩‍🎓
Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому!