Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Практична підготовка у магістрів

Практична підготовка у магістрів

8 березня 2022 року відбулася настановна конференція з проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти здобувачами 1 курсу І магістерського рівня освіти денної і заочної форми навчання. Організаційні питання проходження практики (терміни – 28.03-6.05.22р.) тривалість (6 тижнів), бази практики, керівники від кафедр психології та теорії й методик дошкільної освіти озвучила Галина Ватаманюк, к.п.н. старший викладач кафедри, керівник практики зі спеціальності. З програмовими завданнями, умовами й вимогами до їх виконання здобувачів освіти ознайомили керівники практики з фаху Леся Галаманжук, д.п.н., професорка та Тетяна Бабюк, к.п.н., доцент. Завдання з психології презентувала к.пс н., професорка, Тетяна Дуткевич.

Про завдання з педагогіки та вимоги до їх виконання розповіла Мар’яна Гордійчук, к.п.н., доцент. Керівники практики звернули увагу майбутніх педагогів на врахування методичних рекомендацій щодо проходження практики в дистанційному режимі та оформлення звітної документації.

Також було звернено увагу (у якості інструктажу) на правила безпеки в умовах оголошеного в країні воєнного стану.