Home » #kpnu » Настановна конференція з виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання

Настановна конференція з виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання

4 листопада 2022 року відбулася настанова конференція з проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти. Керівники практики з фаху Каньоса Н.Г. та Газіна І.О. ознайомили здобувачів освіти із термінами проходження практики та її тривалістю, зі змістом роботи та етапами її виконання упродовж практики, переліком звітної документації, вимогами до її оформлення та термінами здачі.

Керівники практики з психології Дуткевич Т.В. та Панчук Н.П. зосередили увагу здобувачів освіти на змісті завдань із дитячої психології, розповіла про умови їх виконання та вимоги до оформлення звітної документації.

Керівник практики зі спеціальності «Дошкільна освіта» Ватаманюк Г.П. ознайомили присутніх з організаційними умовами проходження практики, провела інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності у цей період, звернула увагу на дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану.

Завершилася конференція побажаннями плідної праці та успіхів на всіх етапах проходження практики.