Home » Без категорії » V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

ВІДБУЛАСЬ V МІЖНАРОДНА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ

І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

17 – 18 квітня 2019 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено V Міжнародну  науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти».

Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Рівненський державний гуманітарний університет, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У конференції взяло участь понад 300 науковців, методистів, учителів, вихователів-методистів із різних областей України (Вінницька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська) та із зарубіжжя (Бельгія, Білорусь, Китай, Молдова, Німеччина, Польща, Чехія).

Працювали такі секції:

1. Проблеми наступності в умовах підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у Новій українській школі.
  2. Наступність у дошкільній і початковій освіті в педагогічній теорії та практиці.
  3. Проблеми підготовки педагога, здатного забезпечити наступність в умовах модернізації дошкільної і початкової освіти.
  4. Психолого-педагогічні умови наступності в процесі навчання та виховання дошкільників та молодших школярів.
  5. Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.
  6. Інноваційні підходи професійної підготовки майбутніх фахівців.

За результатами конференції планується видання збірника матеріалів конференції «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти» (вип. 2).

Катерина Демчик, канд. пед. наук,  старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти