Home » Актуальні питання дошкільної освіти » ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти» 29 вересня 2020 року

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичній конференції «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти», яка відбудеться 29 вересня 2020 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Напрями роботи конференції

1. Інноваційні технології в умовах сучасного закладу дошкільної освіти.
  2. Розвиток творчої дитини дошкільного віку.
  3. Наступність в умовах підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у Новій українській школі.
  4. Професійна підготовка фахівців дошкільної освіти.